Palmares


Loes Gunnewijk

 

2014 1e Eindklassement Santos Women's Cup (AUS)
  1e 1e etappe Santos Women's Cup (AUS)
     
2013 2e NK Tijdrijden 
  2e GP Tijdrit Leende (NED) 
    2e Tijdrit Borsele (NED) 
      2e Omloop van Borsele (NED) 
      2e  Eindklassement Energiewacht Tour (NED) 
   3e  Acht van Chaam (NED)
    3e World Cup TeamTimeTrial Sweden
  2e TeamTimeTrial 1e etappe Lotto Decca Tour (Bel)
   2e TeamTimeTrial 2e etappe Holland Ladies Tour (NED)
   3e Wereldkampioenschap Team Time Trial in Florance (ITA)
           
2012 1e Omloop het Nieuwsblad (Bel)
   2e TeamTimeTrial etappe 4B Energiewacht Tour (Ned)
    1e  Tijdrit Grote Prijs Leende 
   1e District Kampioenschap Tijdrijden Oost 
   3e  Klassement Tour de Limousin (Fra)
       Olympische Spelen Road Race (ENG)
   2e  Team Time Trial 2e etappe Holland Ladies Tour 
   2e  WK Team Time Trial in Valkenburg (NED)
           
2011 2e  Lotto Cup Breendonk (Bel)
   1e  3e etappe Holland Ladies Tour
      3e  in 5e etappe Trophee d'Or (Fra)
     2e  Team Time Trial in 2e etappe Trophee d'Or (Fra)
  2e Draai van de Kaai 
    3e  NK Tijdrijden Veendam
            2e  Tijdrit Reuver
  2e in 3e etappe Energiewacht Tour
  2e in eindklassement Energiewacht Tour

 

2010

   
  1e WC Ronde van Drenthe
  1e Nederlands Kampioen op de weg
  1e criterium Ronde van Enter
     
2009    
  1e Kasteelcross Vorden
  1e criterium Nettetal-Breyell (Ger)
  2e plek TTT Blauwe Stad
  3e in 6e etappe Holland Ladies Tour
  5e in eindklassement Holland Ladies Tour
  3e in 4e etappe Tour de Ardêche
  7e in World Cup
  3e WB Zweden Team Time Trial
  2e Profcriterium Surhuisterveen
  1e Gouden Pijl Emmen
  3e Eindklassement Profcriterium 2009
  2e WB Drenthe
  1e Ronde van Luttenberg
  3e Internationale Centrumcross van Surhuisterveen
  8e Eindklassement Ladies Tour of Qatar
  3e Team Time Trial in Tour de L'Aude
  9e Eindklassement Tour de L'Aude
  1e Districtkampioenschap Oost
  3e Parel van de Veluwe
  2e Tijdrit Ster van Zeeuwse Eilanden
     
2008
   
  1e Kasteelcross Vorden
  3e Sylvestercross Herford (Ger)
  2e Criterium Witten-Heven (Ger)
  1e Gouden Pijl Emmen
  1e Ploegentijdrit Tour de L'Aude (Fra)
  3e NK Tijdrijden
  7e Eindklassement Holland Ladies Tour
  2e GP Chrono Champenois (Fra)
  2e Ploegentijdrit Giro della Toscane (Ita)
  2e Cyclocross Eerde-Veghel
  2e Nationale cross Gieten
  3e Nationale cross Moergestel
     
2007    
  1e 1e etappe Emakumeen Bira TTT (ESP)
  2e 3e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden, Renesse (NED)
  3e Dolmans Heuvelland Classic, Sibbe (NED)
  3e
6e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin, Rieux-Minervois (FRA)
     
2006    
  1e Wereldkampioen Studenten Tijdrijden
  3e WB Ronde van Vlaanderen
  1e Team Time Trial in Tour de L'Aude
  1e 3e etappe Tour de L'Aude (Time Trial)
  1e Nederlands Kampioen Tijdrijden
  1e TeamTimeTrial Tour de France
  1e Criterium Witten-Heven (Ger)
  1e TeamTimeTrial Holland Ladies Tour
  1e 2e etappe Euregio Tour
  1e Nationale cross Dordrecht
  1e Nationale cross Vorden
     
2005    
  2e NK Tijdrijden
    Eindklassement @Work Topcompetitie
    5e etappe Tour de L'Aude (Fra)
    Districtkampioen Tijdrijden Oost
    1e etappe GP Boekel
    3e etappe GP Boekel (TT)
    Eindklassement GP Boekel
    Criterium in Herford (Dui)
    Nationale cross in Boxtel
    Cross in Herford (Dui)
    Sportvrouw van Eibergen
     
2004    
  2e NK Tijdrijden
    3e etappe Ster van Walcheren (TT)
    3e etappe GP Boekel (TT)
    Eindklassement GP Boekel
    Criterium in Westerbeek
    Districtkampioen Veldrijden Noord-Oost
    Nationale cross in Vorden
     
2003    
  2e NK Baan Puntenkoers
 
3e
NK Baan Achervolging
  1e  10e etappe Giro d'Italia (tijdrit)
    Districtkampioen op de weg Oost
    3e etappe Hautte-Vienne Limousin (Fra)
    Nationale cross in Vorden
     
2002    
  2e NK Tijdrijden
    Omloop van Borsele
    Sportvrouw van Eibergen
     
2001    
    Criterium in Mierlo

 

Palmares